Yükleniyor

Bize ulaşın : +90 224 372 44 40

BALKANLAR ÜZERİNDEN BÜYÜK AVRUPA TURU (25.07.2018)

990 € Talep Formu

 

BÜYÜK AVRUPA TURU

Tur Programı

Bursa – Hareket  ( 25/07/2018 )

Saat 22:00da belirlenen yerde buluşma ve Kapıkule sınır kapısına doğru hareket. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından Sofya’ya varış.

1.Gün: SOFYA (26/07/2018)

Sabah saatlerinde yolculuğumuzu tamamlamamızın ardından Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zaman sonrası otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

KONAKLAMA : HOTEL RAMADA SOFYA

2.Gün: NİŞ ÜZERİNDEN ZAGREB ( 27/07/2018 )

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp gündüz gezerek (Niş üzerinden) yaklaşık 10 saatlik yolculuğumuzun ardından 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagreb’e varıyoruz, panoramik şehir turumuzu tamamladıktan sonra dinlenmek üzere Zagreb’de bulunan otelimize yerleşiyoruz.

KONAKLAMA : HOTEL-İ ZAGREB

3.Gün: ZAGREP-LUBİANA-MİLANO ( 28/07/2018 )

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Avrupa’nın en yeşil ikinci ülkesi olan Slovenya’nın ejderha efsanesi ile ünlü başkenti Lubiana’ya doğru hareket ediyoruz ve öğle yemeğimizi orada alıyoruz.(extra) Ardından Ejderha ve Kristal Köprüleri, Belediye Meydanı ve panoramik şehir turumuzu tamamlayıp yaklaşık 8 saat sonra Milan’a varıyoruz ve dinlenmek üzere otelimize yerleşiyoruz.

KONAKLAMA : İDEA HOTEL MİLANO

4.Gün: MİLANO-NİCE ( 29/07/2018 )

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından panoramik Milano şehir turumuz başlıyor.  Turumuzda şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’ görülecek ve 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan ‘Galleria’ ziyaret edilecektir. Galleria; Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris’teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000’i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Modanın merkezi olarak bilinen ‘via monte napoleone’ ve ‘via la spiga’ caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz. Gezimizi tamamladıktan sonra 17:00’da Nice’a doğru yola çıkıyoruz. Geceleme Nice’daki otelimizde.

KONAKLAMA : HOTEL KYRIAD NİCE

5.Gün: NİCE-BARCELONA ( 30/07/2018 )

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Nice’da panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı görülecek yerler arasındadır. Gezimizi tamamladıktan sonra saat 22:00’a kadar serbest zaman (deniz molası) veriyoruz. Gece Barcelona’ya doğru yola çıkıyoruz.

GECE YOLCULUĞU…

6.Gün: BARCELONA  ( 31/07/2018 )

Yolculuğumuzu tamamlayıp sabah saatlerinde Barcelona’ya varıyoruz ve şehir turumuz başlıyor. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, La Rambla Caddesi, Barcelonetta Eski Liman, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler arasında. Gezimizi tamamladıktan sonra serbest zaman molası veriyoruz  ve ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize yerleşiyoruz.

KONAKLAMA : PORTO FIRA HOTEL BARCELONA

7.Gün: BARCELONA – MADRİD ( 01/08/2018 )

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından 13:00’da Madrid’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 6 saat kadar sürecek olan yolculuğumuzun ardından akşam yemeğimizi alıyoruz(extra) ardından dinlenmek ve konaklamak üzere Madrid’deki otelimize yerleşiyoruz.

KONAKLAMA : HOTEL RAFAEL HOTELES VENTAS MADRİD

8.Gün: MADRİD – ZARAGOZA ( 02/08/2018 )

Sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimize özel otobüsümüz ile Madrid panoramik şehir turumuza Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Gezimizi tamamladıktan sonra saat 18:00’da Zaragoza’ya geçiş ve konaklama Zaragoza’daki otelimizde.

KONAKLAMA : HOTEL EUROSTARS ZARAGOZA

9.Gün: ZARAGOZA-MARSİLYA ( 03/08/2018 )

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Zaragoza panoramik şehir turumuz başlıyor.  Pilar Meydanı, İspanya' nın en büyük katedrali Santa Pilar katedrali, Aljaferia Sarayı, Catedral del Salvador gibi Unesco Dünya mirası listesine girmiş birçok yapı görülecek yerler arasında. Akşam 22:00’da özel otobüsümüz ile gece yolculuğumuza başlayarak Marsilya’ya doğru yola çıkıyoruz.

GECE YOLCULUĞU…

10.Gün: MARSİLYA (04/08/2018)

Sabah saatlerinde Marsilya’ya varıyoruz ve panoramik şehir turumuz başlıyor. 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman, Sabuncular çarşısı ve Marsilya katedrali görülecek yerler arasındadır. Gezimizi tamamladıktan sonra deniz molası için serbest zaman bırakıyoruz. Ardından dinlenmek ve yorgunluğumuzu atmak üzere otelimize yerleşiyoruz.

KONAKLAMA : İBİS HOTEL MARSİLYA

11.Gün: MARSİLYA – GENOVA ( 05/08/2018 )

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından saat 16:00’a kadar serbest zaman. Sonrasında Genova’ya doğru hareket ve yaklaşık 5 saatlik yolculuğumuzun ardından Genova’daki otelimize varış.

KONAKLAMA : B&B HOTEL GENOVA

12.Gün: GENOVA-ROMA( 06/08/2018 )

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Genova panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Gotik ve barok binalarla çevrelenmiş, ortasındaki fıskiye ile ferah bir atmosfer kazandırılmış şehrin merkezi Piazza De Ferrari, yapımına 1400’lü yıllarda başlanan inşası yaklaşık 100 yıl süren şehrin en önemli yapıtı San Lorenzo Katedrali, ünlü kaşif Kristof Kolomb’un evi, gözlem terası olarak kullanılan ışığı 50 km uzaklıktan görülebilen La Lanterna, deniz kıyısında üst üste gibi görünen rengarenk evlerin bulunduğu Bocca D’asse kenti ve Ortaçağ kapıları Porta Soprana geziyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra saat 16:00’da Roma’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Roma’daki otelimize yerleşiyoruz.

KONAKLAMA : HOTEL MADİSON ROMA

13.Gün: ROMA-VATİKAN-BARİ  ( 07/08/2018 )

Varışın ardından Roma  panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Hıristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan ve San Pietro Katedrali, en yüksek kubbesi 136 metreye kadar ulaşan ve bir Mimarlık harikası olan bu kilisede dünyaca ünlü heykeltıraş Michelangelo´nun yaptığı İsa´nın çarmığa gerilmesinden sonra, bedeninin Meryem Ana´nın kucağında can verdiği anı resmeden heykeli PietaCollosseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, CircoMassimo yarış alanı, Mussolini´nin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {FontanadiTrevi} ve İspanyol Merdivenleri {PiazzadiSpagna} bulunmaktadır. Gezimizi tamamladıktan sonra Bari’ye geçiş ve saat 24:00’da gemiyle İgomenitsa Limanına geçiş. Yolculuk 9 saat sürecektir.

GEMİ YOLCULUĞU...

14.Gün: İGOMENİTSA-SELANİK-KAVALA-TÜRKİYE  ( 08/08/2018 )

Sabah saatlerinde İgomenitsa’ya varıyoruz ve Selanik’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından Selanik şehrinde göreceğimiz yerler arasında UNESCO Kültür Mirası listesindeki Aya Dimitri kilisesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Evine ziyaret, Kamara - Galerios Zafer Anıtı, Rotonda  - Hortacı Süleyman Efendi Camii, Bey Hamamı, Hamza Bey Camii, Bedesten, Venizelos Heykeli ve Meydanını gördükten sonra Selanik şehrinin ünlü Aristotelus Meydanın’da serbest zaman ve belirlenecek saatte buluştuktan sonra yürüyerek Beyaz Kule’yi görmeye gidiyoruz. Ardından Kavala'ya gidiyoruz ve Kavala’da sırasıyla Pargalı İbrahim Paşa Camii, İmaret, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın Külliyesi, Su Kemerleri ve Eski Şehir ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra Türkiye’ye doğru hareket ediyoruz. Gece saatlerinde Türkiye’ye varıyoruz ve bir sonraki Nejdet Turizm organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI TOPLAM FİYAT 990 €

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*LÜKS ARAÇLAR İLE ULAŞIM

**10 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA (SOFYA-ZAGREP-MİLAN-NİCE-MADRİD-BARCELONA-ZARAGOZA-MARSILYA-GENOVA-ROMA )

*ULAŞIM,OTEL KONAKLAMASI,SABAH KAHVALTISI,GEMİ ÜCRETLERİ,ARAÇ İÇİ İKRAMLAR,REHBERLİK ÜCRETLERİ FİYATA DAHİLDİR.

*GEMİ ÜCRETLERİ

*ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

*PROF. KOKARTLI TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ

*PANORAMİK ŞEHİR TURU

*TÜM OTOBAN CHECKPOİNT VE OTOPARK ÜCRETLERİ

*ŞEHİR VERGİLERİ

*GÜMRÜK VERGİLERİ

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

*MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

*OTELLERDE ALINAN EKSTRALAR

*ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

*TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR

*SCHENGEN VİZE BEDELİ  YURTDIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DAHİL 135 €

*YEŞİL PASAPORTLU MİSAFİRLERİMİZE SİGORTA BEDELİ 15 €

*YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL

 

NOT : 

* NİCE- BARCELONA GECE YOLCULUĞU

*ZARAGORA- MARSİLYA ARASI GECE YOLCULUĞU

*1 GECE BARİ-İGOMENITSA GEMİ YOLCULUĞU

 

İRTİBAT İÇİN;

İMDAT TUNA : 0542 343 94 19

CANER KASAP : 0532 668 50 08

OFİS : 0224 372 44 40

BALKANLAR ÜZERİNDEN BÜYÜK AVRUPA TURU (25.07.2018)

2 yada 3 kişilik odalarda kişi başı ücret: 990 €

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım hizmeti,
 • Otobüsteki ikramlar,
 • Yerel Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti,
 • 9 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Programda belirtilen panoromik şehir turları,
 • Yurtdışı seyahat sağlık sigortası,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Gümülcine’deki sabah kahvaltısı, eksta 8 €
 • Yunan taverna gecesi ekstra 20 €
 • Otobüs ve feribottaki konaklamalardan sonra serbest zaman dahilindeki sabah kahvaltıları
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Tüm kişisel harcamalar,
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
 • Tüm ekstra turlar,
 • Venedik’teki gondol turu ekstra 25 €
 • Tuna Nehri tekne turu ekstra 10 €
 • Macar gecesi ekstra 45 €
 • Bulgar gecesi ekstra 25 €.
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 TL

Tüm Yorumlar

İlginizi çekebilir?

Tur Bilgileri Fiyat
KURBAN BAYRAMINA ÖZEL BULGARİSTAN ROMANYA TURU

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL BULGARİSTAN ROMANYA TURU

280 € Turu İncele
BALKAN ÜÇLÜSÜ 4 GÜNDE 3 ÜLKE 08.08.2018 TARİHİNDEN İTİBAREN KREDİ KARTINA 5 TAKSİT İMKANI

BALKAN ÜÇLÜSÜ 4 GÜNDE 3 ÜLKE 08.08.2018 TARİHİNDEN İTİBAREN KREDİ KARTINA 5 TAKSİT İMKANI

169 € Turu İncele
KURBAN BAYRAMINA ÖZEL BUDAPEŞTE-VİYANA-PRAG TURU

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL BUDAPEŞTE-VİYANA-PRAG TURU

729 € Turu İncele
Orta Avrupa Turu 11 Günde 10 Ülke (24.06.2017)

Orta Avrupa Turu 11 Günde 10 Ülke (24.06.2017)

850 € Turu İncele